O nás

Pár slov o nás .... kto sme a čo ponúkame ?

Naša spoločnosť je na slovenskom trhu prítomná už od roku 2009.

V čase, kedy postupne zažívalo Slovensko stavebný "boom" narastal aj dopyt majiteľov domov o zveľadovanie ich zelene a vegetácie okolo ich nových nehnuteľností .
V tom čase sme sa rozhodli na základe našej vlastnej skúsenosti priniesť možnosti inovatívnej automatickej závlahy HUNTER a splniť tak sen aj ďalším ľuďom o večne zelenom trávniku, bohatej kvetinovej záhrade , či priniesť pomoc pri zavlažovaní pre malých/veľkých poľnohospodárov a záhradných kutilov.

Snáď každý túži mať večne zelený trávnik s rovnomerným zavlažovaním, alebo len tak si pestovať kvetinové záhony, či zeleninu a ovocie a pritom dopriať rastlinám potrebnú kažodennú závlahu.
Je to však náročné na energiu, čas, financie a často krát mnohí zápasia aj s nedostatkom vody.

U nás vyriešite všetko v jednom - MY prinášame riešenia v najvyššej kvalite za najnižšiu cenu.

Už zajtra môžete mať novú závlahu u Vás doma.
Máme približne 2000 produktov ( takmer všetky skladom ihneď k odoslaniu) a preto vieme okamžite zaslať tovar o aký máte záujem s doručením nasledujúci pracovný deň.

Prečo sme tak lacní ?

Nemáme náklady na kamennú predajnu a preto  môžeme  dlhodobo udržiavať nízke ceny pre Vás.

Prečo práve závlaha od značky HUNTER ? 

  • Značka Hunter je jednotka na trhu v odvetví zavlažovania  a prináša inovácie viac ako 40 rokov svojim zákazníkom po celom svete s dôrazom na kvalitu , efektivitu a ekológiu. 
  • Už viac nemusíte mínať energiu na každodenné polievanie - vyrieši to za Vás plne automatický zavlažovací systém značky Hunter , ktorý si nastavíte podľa Vašich požiadaviek . 
  • Prostredníctvom softvéru HYDRAWISE od značky Hunter si môžete či už v pohodlí domova, alebo kdekoľvek na svete cez Wi-Fi ovládať Vašu domácu závlahu, či skontrolovať stav.
  • Vďaka možnosti pripojenia inteligentných senzorov ( na výber máte mnoho druhov senzorov: vlhkosti pôdy, či senzor dažďa, senzor vetra, teploty a prietoku a iných ) Vás nezaskočí nič aj keby ste boli od svojej záhrady vzdialený tisíce kilometrov.

Zverte svoju závlahu do rúk značky HUNTER a užívajte si LETO bez obáv.

Inšpirujte sa -  Zavlažovanie HUNTER: